Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞU ÖLDÜRMEK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hnkzgr
Merhabalar Hürriyet Ailesi bugün gördüğüm garip bir rüyayı anlatmak istiyorum yorumlarsanız sevinirim. Eski sevgilimden çocuğum olduğunu gördüm bir kız çocuğu, yeni doğum yapmış ama çocuk 5 yaşlarında gözüküyor güzelcede giydirmiş sonra eski sevgilim ben senin çocuğunu bakmam deyip öldürüyor bende nasıl yaparsın sen bunu diye kızıyordum sonra sordum nerede kızım sen nasıl kızımı öldürürsün oda diyor yol kenarındaki çöpe attım çok üzüldüm sen niye böyle bir şey yaptın diye baya bağırıyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizden ayrılalı uzun zaman olduysa bu rüyada sevgiliniz sadece bir semboldür. Eğer yeni ayrıldıysanız da bu rüya bir bilinçaltı rüyasıdır. Bu durumda ayrıldığınız sevgilinizin verdiğiniz emeklerin tümünü yıkmış olması muhtemeldir. Hem sizin hem de kendisinin beklentilerini boşa çıkartmış ya da çıkartmak üzere. Eski sevgilinizin sadece bir sembol olması durumunda ise hayatınızda ilişkilerle ilgili ciddi sıkıntıların olduğunu söyleyebilirim. Geç ısınıyorsunuz ama siz ilişkiye adapte olduktan sonra da bir nedenle ilişkiler bitiyor adeta çöpe atılıyor. Yakında başlayacak bir ilişki ya da süren bir ilişki de böyle bir aşamaya gelmek an meselesi olacak. O nedenle dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA