Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞU KURTARMAK

29.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ceylan
Çokönce gördügüm bir rüyayı bugün tekrar gördüm.Eski mahallemin yukarısında bir mahalledeyim.Orada bir adamla yaşayan kız çocuğunun yanına gidiyorum.adamın çocuğa kötü davrandığını düşünüyor ve yanıma almak istiyorum adamdan kurtarmaya çalışıyorum ve adama iyi davranarak çocuğun bende kalması için ikna etmeye çalışıyorum.kalmasına ikna ediyorum. çocuk hemen hazırlanıyor Evden çıkmak üzereyken esyalarımı evde unuttuğumu farkediyorum çocuk hemen getiriyor.çıkıyoruz evden.el ele yürüyerek gidiyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman zaman gördüğünüz bu rüya sizi çok etkilemiş bir durumun bilinçatınızdaki yerinden oynamasından kaynaklanıyor olabilir. Ancak bu rüyalar bazen geçmiş yaşamımızda bizi çok etkileyen bir olaydan kaynaklanıyor da olabilir. Derin uykuda bilincin en alt kademelerine inildiğinde geçmiş yaşamların bazı kesitlerini görebiliyoruz. Bu görünümler genelde ölüme yakın zamanların görüntüleri oluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA