Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞU KURBAN ETMEK

25.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen teallamintesi
"RÜYAMDA BÜTÜN AİLE TOPLANMIŞIZ VE KURBAN KESİCEZ. AMCAM KURBANI GETİRİYOR TANIMADIĞIM BİR ERKEK ÇOCUGU.. DİYORUM Kİ BU İNSAN BUNU KURBAN EDEMEYİZ. AMCAM BANA KOYUN, İNEK KALMADIĞINI BUNU KURBAN ETCEĞİMİZİ SÖYLÜYOR. BENİM BAĞIRMALARIMDAN PANİK OLAN ÇOCUKTA KURBAN EDİLMEK İSTEMİYOR BAGIRMAYA BAŞLIYOR FAKAT AMCAM ONU KURBAN EDİYOR. RÜYAM BU.. YORUMUNUZU BEKLİYORUM. SAYGILAR"
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Amcanız günah işleyecek olmalı. Erkek çocuğu gerçekten de bir erkeği temsil edebilir yani amcanız kendi günahlarını bir başka erkeğe yükleyerek onun hayatını mahvedebilir. Başka bir yorumla amcanız, kadersel bir sonuca müdahale edecek ve evrene karşı büyük bir günah işleyecek olabilir. Örneğin kendi evlatlarından birinin, kadersel bir evliliğine engel olabilir ve böylece ilahi yazıya müdahale edebilir. Her durumda sorumlu kendisi olacaktır ama onun yüzünden bu dünyadaki acıyı başkası çekecektir. İlk kez rüya gönderdiğiniz ve rüyanız önemli olduğu için yayına aldım ama aslında sadece büyük harfle yazılan rüyaları yayına almıyoruz. Bir daha gönderdiğinizde buna dikkat ederseniz sevinirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA