Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞU İYİLEŞTİRMEK

12.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen moon_light26
Yerde 1 yaşlarında bir kız çocuğu yanında da tanımadığım ama çocuğun yakınları olan 2 kadın görüyorum çocuğu bırakıp gidiyorlar.çocuk çok pis bir şekilde yerden alıyorum onu işemiş üstüme çok fazla sürdürmek istemiyorum ve onu bir sağlık ocağına götürüyorum.ölen dayımın oğlu ile annesini görüyorum daha sonra getirdiğim çocuğu bana veriyorlar.en onu evlatlık olarak alıyorum ve sağlık ocağındakilere adresimi sakın kimseye söylemeyin diyorum arkadaşıma çocuğu gösterip bak çok güzel değil mi diyorum.ben 57 yaşında bir bayanım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortadaki bir durumu üstlenecek, kötü giden bir durumu kendi lehinize çevirerek iyileştireceksiniz. Başka bir kısmete yönelmeyecek ve bu işe odaklanmaya devam edeceksiniz. Belki de bunu yaptınız. Şimdi sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Çok güzel gelişmeler var. Hastalık yaşamış biri için sağlığa kavuşmayı temsil eden bir rüya olabilir. Ya da bir yakınınız hasta ise destekle ve tedavi ile iyileşecek olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA