Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİZME GİYMEK

21.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Anne
Merhaba, rüyamda anneannemin eski evindeyim. Eşimle dışarıya çıkmak için ayağıma beyaz bir çizme giyiyorum çizmenin bacağımı saran kısmı ten rengi ve kot pantolonumun içinde kalıyor. Ayak kısmı ise beyaz renk topuğu gri bir çorap şeklinde, ki büyük kızımın böyle bir çorabı gerçekte var. Sonra annemde bizimle çıkmak istiyor biz acele edip çıkıyoruz o gelmeden. Annemin teyzemlerle konuştuğu esnada Onu istemiyoruz....Otobüs durağına çıkıyoruz ve durak o kadar kalabalık ki... Ayakta gidicez diye üzülüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızınızın çorabına benzer beyaz çizme kızınızla ilgili konuya aniden sıkıldığınızı haber veriyor. Aslında sıkıntınız çok büyük ama ailenize bile küçük bir kısmını yansıtıyorsunuz. Ailenizde istenmeyen ve eğreti kabuıl edilen birey olmak sizi çok üzmüş. Anneye güveniniz yok, onu hayatınızda istemiyorsunuz. Bu rüya haberci değil, yaşadıklarınızla ilgili. Ben yerinizde olsam her şeye rağmen yazlığa giderdim, sizi rahatsız etmeye çalışanlara izin vermeyin. Siz mutlu oldukça onlar gerilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA