Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİZME GİYMEK

19.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çınarlıca
Esimin halasinin gelinini,oglunu ve esini goruyorum.Fotograf cekip sosyal ağda paylasmislar.Ancak fotograflar hareketli.Hala,geline bohça yapmis.Icinden dort tane siyah renkli ayakkabi,çizme cikiyor.Gelin,dize kadar cizmeyi giyiyor.Halanin boynu bukuk,bir kosede duruyor.Eniste siyahlar icinde.Gelin elinde telefonla esiyle en onde gulumseyerek selfi cekiyor.Hala ve enisteyi arkalarinda birakmislar.Sanki umurlarinda degiller.Ben de esime:"Halam cok guzel bohça hazirlamis bak."diyorum.Tşkr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bohça bilinmeyeni simgeliyor. Bazı gizemlerin ortaya çıkması nedeniyle gelininiz çok büyük bir sıkıntıya düşebilir. Hala, bundan üzüntü duyacak; muhtemelen ortaya çıkan şeyler pek hoş şeyler değil. Gelin ve kocası akraba çevresinde ön plana çıkacaklar. Başka bir açıdan bu rüya bir matemi simgeleyebilir. Bekleyip görmeniz lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA