Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇIPLAKLIK

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Sağımda-solumda ve arkamda iş arkadaşımmış olan insanlarla bir odadaki sıraların en önünde oturmaktayım. Karşım masada Müdürümüz var.Belimden üstünde sadece günlük giydiğim ten rengi iç çamaşırım var. Şimdilerde olduğu gibi hava nemli ve sıcak olduğu için o şekilde giyinmek normalmiş gibi rahatım ama etrafım ve müdür sanki beni yadırgamış gibi geliyor ve bunu hissedince sanki bende tedirgin oluyorum.Yer ve insanlar yabancı küçük bir yer. Bu şekildeki çıplaklık ne demek? Selam teşekkür.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O kadar iş arkadaşınızın ve hatta müdürlerinizin içinde en sorunsuz yaşayan sizsiniz. Hem işinizde başarılısınız hem de hayatınız düzenli. Doğal olarak gözler sizin üstünüzde. Ruhunuz, dikkat çektiğinizin farkında. Hayatınızdan bahsederken başkalarının gözlerinin üzerinizde kalabileceğini düşünerek davranın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA