Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇIPLAK İNSANLAR GÖRMEK

27.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytriyakisi
Rüyamda elit insanların arasına katılmışım onlarla birlikte yaşıyorum genelkurmay başkanı var insanlar onun hizmetini yapıyorlar ve evli kadınlar bile onun nikahlı karısı olmuş onunla ilişkiye girmiş kadınlar çok mutlu ve çıplaklar ben de onun karısı olacakmışım. evime gitmek istiyorum en üst kata çıktım kapımı açtım beyaz bir kapı lüks bir ev yanımda çocuklarım var (evliyim çocuklarım var ve memurum kariyer sınavlarına hazırlanıyorum)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Otorite konumundaki insanlara yakın olanalar sorunsuz ve mutlu bir hayat yaşıyorlar. Siz de bu şekilde davranır, ilkelerinizden taviz verirseniz istediklerinize kavuşma şansınız olacak. Ama vicdanınıza söz geçirebilecek misiniz? Rüya yaşadığınız ya da yaşayacağınız çelişkilerin habercisi.Sizin iyi bir kariyeriniz var zaten, bana kalırsa fazlası için birilerine gebe kalmaya değmez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA