Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSİYET DEĞİŞTİRMEK

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emir ereselli
Erkeğim ve rüyada kendimi kız olarak gördüm erkek arkadaşım vardı çenemi omzuna koyup ona sarılıp onu kokluyordum garip geldi bana homo felan değilim onunla birlikte birşeylere bakıyorduk geziyoduk sanırım sonra küçük bir hastaneye gittim 2. kata çıktım tek başına orda bir erkek vardı bana baktı merhaba dedi merhaba dedim o sırada da kız mıydım bilmiyorum sonra mutfak gibi bir yere gittim bardaktan su içecektim bardağın kenarları felan yoktu ama su gene duruyordu içinde ve suda kötü bir tat vrdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önceki yaşamlarınızdan birini hatırlamış olabilirsiniz. Çünkü gördüğünüz rüyada önemli bir olay yok, sadece yaşamdan bir kesit. Biz bir kere bedenlenmiyoruz. Pek çok kez dünyaya yeniden geliyoruz ve farklı cinsiyetlerde, farklı roller üstleniyoruz. Her bedenleniş sırasında dünyaya düşerken eski yaşamlarımızı unuturuz ama bazen bu şekilde görümlerde geçmişi hatırlıyoruz. Dünyanın bazı bölgelerinde, nedeni anlaşılmaz bir şekilde, insanlar bir önceki yaşamlarını çok net hatırlıyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA