Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL YAKINLAŞMALAR YAŞAMAK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pasa
Rüyamda ayrıldığım sevgilime ulaşabilmek için çrşitli yollar arıyordum cinsel yakınlaşmayı tercih ettm ama onu hala iyi biri sandığım için kızlığımı bozmayacapını düşündüm benm onu unutmamı sağlamak için kızlığımı bozdu yanmda arkadaşmda vardı inanmadm ilk arkadaşım şok oldu kan geliyo dedi orda anladm ve eski sevgilim tehlikeli çetesiyle evdenn ayrıldı bende balkondan bakakaldım bu çok ilginçti lütfen yormlayn teşekkür ederm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiliniz olmayabilir ama hormonlarınız boş durmuyor. Kız olmanız cinsel ilişkiler yaşamanıza mani olmuş olabilir ama yine de cinsel arzularınız var. Bu rüya bir korku rüyası. Bilinçaltınız sizi cinsel arzularınızın peşinden gitmeye teşvik ediyor ki bu doğa bir şey. Ama bilinç dışınız öğrenilmiş korkular nedeniyle cinselliği yaşamaktan çekiniyor. Bu rüya bu çelişkilerin bir yansıması, haberci değil ve eski sevgiliniz sadece bir sembol. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA