Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL ORGANIN UZAMASI

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seçkin
Vefat etmiş babamı memleketimdeki ahşap iki katlı evimizin önünde bana bakıyor. daha sonra eve doğru gelirken bacaklarımın baldır kısmı çok dıştan iri ve güçlü görünmesine rağmen eve gelmekte çok zorlandığımı ve baldır kısmında nerdeyse hiç gücüm olmadığını adım attıkça ağrıyarak zorlukla yürüyorum. bu arada bir erkek kişi görüyorum. cinsel organı çenesine kadar uzanıyor. ne kadar uzunmuş derken bir bakıyorum benim cinsel organımın dizime kadar uzun olduğunu görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz çabaladıkça, şartları ve kendinizi zorladıkça bu evren size bereketini armağan edecek. Ne için zorlandığınızı düşünün, o konuda ihya edileceksiniz. Babanızın da hep istediği bir şey olabilir bu. Bu rüya vazgeçmeyin diyor size. Başkaları var önünüzde, örnekler var. Zolansanız da hedefe doğru yürüyün, başarı e verim sizin olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA