Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL ORGANI ÇİRKİN GÖRMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mihriban
Rüyamda eşimin çok dost bildiği, arkadaşını görūyorum bizi evine davet etmiş ikitane yatak var yatağın üzerinde arkadaşı çıplak beyaz kilodu var adam eğiliyor cinsel organı arkadan testisleri şişmiş çirkin bir görüntü oluyor dikkatimi çekiyor normal insandan farklı evin,perdeleri yok ev kalabalık dışarıdan insanlar içeriyi gözetliyorlar benimde pijamamın paçası sökülmüş kızım yanımda. karısıda siyah çerçeveli gözlük takmış kızı, hakkında ağlıyordu gözlūğünün altından göz yaşları akıyordu kızı onu sevmiyormuş kızını, aldı dışarıya çıktılar benide çağırdılar. çok güzel bir bebek sürekli benim arkamda beni kovalıyor. eşyalarda yoktu ev güzel değildi. Not:kızım genç ama orada 10 yaşlarında gibi arkadaşının kızıda 9 yaşında ama rüyada genç ve evliymiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ailenin özel yaşamı ile ilgili sorunlar ortaya dökülecek. Evdeki mutsuzluğu duyacaksınız ve sizin dışınızda başkaları da duyacak. Çirkin cinsel organ adamın başka biri ile olduğunu gösterebilir diğer yandan evdeki büyük sorunu ve bereketsizliği temsil edebilir. Karısı bugüne kadar durumu fark etmemiş de yeni anlıyor sanki. Kadın aniden, sorunlar nedeniyle olgunlaşacak. Ardınızdaki bebek bu konuda alacağınız art arda haberleri temsil ediyor. Rahatınız kaçacak diyebilirim. Pijamanın yırtılması bu anlama geliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA