Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL ORGANA BAKMAK

21.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen papatya
Slm.Hayır olsun diyelim.Gerçek hayatta eşimin güvendiği ve benim tanımadığım kişiler ile bir ortaklık işinde ısrarlı.Bense güvensizim. Rüyam da ise gördüğüm ben bu işe gireceğimiz ailenin evindeyim.Ev geniş ferah bir odası var eşim içerde bu ailenin yapmış olduğu böreği yiyor bende yanına gidiyorum.Fakat bir anda kendimi iş yapacağımız kişinin karısı ile aynı odada görüyorum.Karısı benim organımı görmek istiyor.Açıp bakıyor bende karşılık vermiyor utanmıyor gösteriyorum.Tuhaf!Yorum bekl.Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz bu insanlar sayesinde para kazanacak. Bu insanlar bu bereketin ve şansın sizin sayenizde olduğunu düşünecek ama nedenini bilmiyorum. Cinsel organınız temizdiyse bu dediğim geçerlidir. Eğer çirkin cinsel organ gördüyseniz bu aile sizin ortaklık işini engellediğinizi düşünüyor demektir. Diğer rüyalarınız bilinçaltınızın ürünleri. Bence ortaklıkta şu anda bir sorun görünmüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA