Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL İSTEKLER

24.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sinem koca
Arkadaşlarmla tatile gitmişz.içlernde erkek arkadaşımda var.denize gidecekkn ben bi sebeple odama dönüyorm.o arada arkamdn erkk sınf arkadaşm geliyo ve vücuduma dokunuyo ben engel oluyorm.erkek arkadaşında bunu yapmadı mı sanıyosun başkasınn yanndan geliyo şuan diyo.hayr o yapmaz dedm git sor burdaki herks birbiryle birlkte olmaya geldi dedi.erkk arkadaşmı buluyorm gerçektn başkasyla olmuş ve benimde başkasyla olduğumu düşünüyobana karşı çok vurdumduymaz. çok etkilendim lütfen cvp bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Bir şekilde, erkek kız karaşık ortamlarda cinsel sapkınlıklar yaşama fikri bilinçaltınıza yerleşmiş, bunun olmasından korkuyorsunuz ya da başkalarının böyle düşünmesinden endişe ediyorsunuz. Bu rüya bu tür korkuların su yüzüne çıkmasından kaynaklanmış. Bu arada harf atlayarak yazılan rüyaları normalde yayına almıyoruz. Sığmıyorsa iki bölüm halinde yazın ama bana "devamı var" şeklinde bilgi verin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA