Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMAK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pamir
Merhabalar, rüyamda tanımadığım hatta daha önce hiç görmediğim bi adamla cinsel ilişki yaşadığımı gördüm. Fakat rüyamda canım acıdı. Ve genellikle cinsel içerikli rüyalarda ya tiksiniyorum ya da canımın acıdığını görüyorum. Ne anlama geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinsel ilişki rüyaları bilinçaltındaki isteklerin ortaya çıkması ile ilgilidir. Belli ki bedeninizin ihtiyaçları var ancak sizde bir başka farklılık var. Canınız yanıyor ya da tiksiniyorsunuz. Bu durumda cinsel ilişkiye karşı bilinçaltınızda bir önyargı var demektir. Bunun nedeni çocuklukta yaşadığınız bir tecrübe olabilir ya da anne, babanızı cinsel ilişki sırasında izlemiş ve annenizin acı çektiğini düşünmüş olabilirsiniz. Bu tip hislerin çok çeşitli nedenleri olabiliyor. Ayrıca hiç cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığınızı ya da gerçek hayatta cinsel ilişkilerde zorlanıp zorlanmadığınızı yazmanız gerekirdi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA