Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMAK

10.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cansel
Merhaba, rüyamda gece okuldan çıkıp bir eve gidiyordum, evde parti gibi bir şey vardı ve ben oranın sahibi havasında giriyordum herkes beni tanıyordu daha sonra kendi cinsimden birini alıp yatak odasına geçiyordum ve ilişkiye giriyorduk. Kız orgazm oluyordu ve daha sonra sigara yakıyordu bana uzattığında ben saatin sabahın 5 i olduğunu annemin kızacağını söyleyip eve gidiyordum o da bana kalmam için ısrar ediyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarda yaşanan her türlü cinsellik bilinçaltının ürünleridir. Kadınlarda, normalde hissedilmeyen hemcinslerine olan eğilimler yasaklanmalarla ilgilidir. Çevre baskısı nedeniyle doyasıya yaşanamayan cinsel istekler rüyalarda tatmin edilir. Ancak erkeklerle ilişkiler yasaklandığından bilinçaltı rüyalarda bile bu ilişkilere izin vermez bazen. Ve sizin gördüğünüz gibi kendi cinsinizle ilişkiler yaşarsınız. Bence sizin bir sevgiliye ihtiyacınız var. Diğer rüyanız da bunu söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA