Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL EĞİLİMLERİN BOZULMASI

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen josh mac
Meraba kahin ben rüyamda sürekli küçük erkek çoçuklarıyla ilişkiye giriyorum ben 18 yaşında genç bir erkegim ama 5,8,12,yaşlarında küçük erkek çoçugu ne alaka ne demek bu çok korkuyorum kahin lütfen bu nedemektir uyandıgımda ise korktugum başıma geliyor ve kendimi duşta buluyorum ???lütfen kahin hemen yaz lütfennnnn
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pedofili çok ciddi bir psikolojik hastalıktır. Ve gördüğünüz şekilde başlar. Hemen bir psikologla görüşün. Çok başındayken tedaviden daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Pedofili hastalık olmanın dışında ağır ve yüz kızartıcı bir suçtur. Rüyalardaki eğilimler yavaş yavaş fiili bir hal alır ve sonrasında kendi hakimiyetinizi kaybedersiniz. Ailenizle durumu konuşun, sizi anlayacak yeterlilikte değillerse devletin kurumlarına başvurun. Hiç kimseyi bulamazsanız bana yeniden yazın, sizin bir uzmanla görüşmenizi sağlamaya çalışayım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA