Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLERLE UĞRAŞMAK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fenerli
Rüyamda anneannemlerin evdeydik annem yanımdaydı pencere camı açıktı kapanmaya başladı ben cin geldi diye korktum anneme söyledim inanmadı sonra dışarda çocuklar bakıp cinin neler yaptığını gösteriyorlardı.sonra tavandan bize doğru gelmeye başladı anem gölgesini görünce inandı benim okumadığım sure kalmadı tam tepemize geldi ben ellimle gösterdim diye kızdı gözlerimi kapattım ayetel kürsiyi okuyunca uzaklaştı ben gözümü açınca bayılcak duruma geldim yana yattım bir adam vardı cinle tartışıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cin dediğiniz varlıklar başka boyutun parçasıdırlar ve asla bizim boyutumuzda bulunamazlar. Çünkü varlıksal malzemeleri buna uygun değildir. Cinlerle ilgili safsata ve uydurma hikayelere inanıp da kendinizi korkutmayın. Uyanık yaşamınızda ne kadar korku dolu iseniz rüyalarınız da o denli kabusa dönüşür. Rüyanız elbette ki haberci değil. Aklınızı bunlarla değil de daha bilimsel şeylerle meşgul edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA