Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLERLE UĞRAŞMAK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nightmare
Rüyamda loş ışıkları olan bir evde kız arkadaslarımla dua ediyorduk.Ellerimizde dua kitapları falan vardı ve fatiha suresini okumam gerekirken birden içimden Ayet-el Kürsi'yi okudum ve o esnada odada bizimle birlikte varolan cin yandı.Herkes panige kapıld evlerine dagıldılar en son bnmle iki arkdsm kaldı ve birinin pesine takıldım yalnız kalmamak için.Bir anda karanlık bir bahçe ya da tarla dehşetle uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedensiz varlıklar korku titreşimleri ile beslenirler. Siz korktukça onları kendinize çekersiniz ve sizi korkutmaya devam ederler. Böylece kısa bir süre sonra bir kısır döngünün içine girersiniz. Çıkmak çok zordur. Bu nedenle ben hep okuyucularımı kendilerini korkutacak şeylerden uzak durmaları konusunda uyarıyorum. Bu tür rüyaların yorumu olmaz. Bence bu konularda konuşmayın, film izlemeyin ve bu konularla ilgili yayınları okumayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA