Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLERLE UĞRAŞMAK

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dolunay_mina
Ben dün gece rüyamda kuzenlerimle birlikte bir medyuma gitmiş gördüm sanırım 3 harfliler benle iletişime geçiyordu ondan bana nas suresini okumamı istediler okudum ardından kadın camları kapatıp yoldan geçen insanların 3 harfliler olduğun söyledi ve onları ne zaman görürsem nas suresini okumamı istedi sizce bu ne anlama geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben her zaman yazıyorum; bu tür doğa üstü konularla uğraşmayın. Beyindeki korku merkeziniz bir kez tetiklendiğinde korkmaya devam edersiniz ve bunun sonu gelmez. Bedenzi varlıklar korku titreşimlerini hissederler ve bu titreşimler onları çeker. Korku enerjisi negatif bir enerjidir ama bedensizler bununla beslenir. Korkan insana musallat olur ve onu daha fazla korkutarak ona yapışırlar. Sanırım siz günlük yaşamınızda bu tip konularla uğraştınız. İlahi rehberleriniz bedensizleri sizden uzaklaştırmaya çalışmışlar. Size söylenen sureleri her gece yatmadan okuyun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA