Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLERLE UĞRAŞMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kedili
Merhaba. Rüyamda benim yatağımın ve aynı örtü serili başka yatakların köşelerinde kedimin yukarı boşluklara tısladığını gördüm. tısladığı şeyin 3 harfliler olduğunu hissettim. rüyamda annemleri uyandırdım ve kedim peşimden geldiğinde saldırıya uğramış vahşileşmiş ve burnu yaralanmış kanıyordu. Kucağıma alayım derken kaçtı ve titreyerek uyandığımda karşımda yatağımn uç köşesinde birşey hissettim. Rüyamda olduğu gibi annemi ve babamın yanına gittim kedim normaldi. Yorumlayabilir misiniz acaba?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Günlük yaşamınızda bu tür konulardan uzak durun. Kendinizi korkutacak şeyler izlemeyin ve okumayın. Bu gördükleriniz bilinçaltınızın ürünleri. Ancak bedensiz varlıklar korku titreşimlerini hissederler ve korkan kişileri daha çok korkutmaya çalışırlar. Böylece bir kısır döngü başlar. İyisi mi bu konuları hiç kafanıza takmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA