Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLERDEN KORKMAK

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SPAWN
Merhaba,Bir anlamı var mı bilemiyorum. Rüyamda 3 harfli diye düşündüğümüz böyle bir anda perde içine katlanıyor,vs... birşeyler oluyor. Ben 3 kere salavat getirip hemen felak ve nas dualarını okumak istiyorum. Hatırladığım kadarıyla telefondan bulmak istiyorum. Sonra bulayım derken tam çıkmıyor , birşeyler var gibi ama bu şekilde. Sonra annem telefonu eline alıyor bulup okumak için.Tşkler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinlere, üç harfli demenize gerek yok. Onların dünyasında böyle bir isim olmadığı için onlar bunu anlamayacaktır. Ayrıca onların boyutları değişiktir ve bizim boyutumuza geçemezler. Sadece bilinmez olduğu için onlardan korkuyorsunuz. Size zarar veremezler. Bu bir korku rüyası ve elbette ki haberci değil. Beyindeki korku merkezi bir kez aktive olduğunda rüyalarınız hep korku dolu olur. Bu nedenle uyanık yaşamınızda sizi korkutacak ilgi alanlarından vazgeçin, bu konularda konuşmayın ve düşünmeyin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA