Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLERDEN KORKMAK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İsimsiz
Rüyamda elemanımdan tedirgin oluyorum diğer elemanlara söylememesi gereken şeyler söylemiş. Ona sesimi yükseltiyorum bağırınıp kızıyorum fakat o bana hiç cevap vermiyor. Boşluğa bakarak bi bayan ismiyle olmayan birine tamam tamam diyor. O sırada ben o boşluğa bakarken sağ tarafımdan bişey benim eteğimi çekiyor ama kimse yok o sırada uyandım. (Kızda 3 harfliler olabilir mi ondan korktum)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinler insan bedenine giremezler. Sadece ruhu etkilerler. Etkileyebilmelerinin tek yolu ise korkudan geçer. Korku, korunma mekanizmamızı yıkar, titreşimi değiştirir ve cinlerin ilgisini çekmemize neden olur. O nedenle herkese önerdiğim şeyi size de önereyim, bedensizlerle ilgilenmeyin, kendinizi korkutacak şeyler yapmayın, korku filmleri izlemeyin, korku içerikli konuşmaların içinde olmayın veasla ruh çağırma gibi bir hataya da düşmeyin. İki rüyanız da cinlerle ilgili olunca anlıyorum ki bu konularla fazla haşır neşir olmuşsunuz. Rüyalarınız haberci değil, korkularınızın bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA