Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNLER TARAFINDAN KORKUTULMAK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fatma
Merhaba,gecen gece uyandigimda esimin can verir gibi uykuda bagirip bogustugunu gorup uyandirdim bana ruyasinda her yerin su ile doldugunu gordugunu bir cinin onu kendine dogru cektigini soyledi gordugu cinin cok kotu ve cirkin oldugunu tam onu cekerken benim esimi uyandirdigimi soyledi oda korktu bende bu neyin alameti yada ne demek cevabinizi bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinler insanları diğer boyuta çekemezler ama çok ciddi anlamda korkutabilirler. Çünkü yapı olarak bilinmeyenden korkma eğilimi taşırız ayrıca dinle ilgili pek çok safsata ve gerçek olmayan bilgi de insanları bu varlıklardan korkmaya iter. Cinler bizim gibi maddi beden taşımayan varlıklardır. Bizim yaşadığımız boyutta yaşamazlar. Biz onların boyutuna geçmedikçe bizimle uğraşmaları imkansızdır aslında. Bir kaç ufak tefek istisna dışında bu mümkün değil. Bizim yaşadığımız dünyanın bir yansıması diğer boyutta bulunur. Biz uykuda astral seyahat yaparak sadece enerji bedenimizle onların boyutuna geçeriz. O zaman onlarla karşılaşırız. Bilinçaltındaki korku ve endişe merkezi titreşimini hızlandırdığında enerji bedenimiz (ruhumuz) farklı titreştiği için onlar bizim farkımıza varırlar. Bu titreşim bedensizleri kendine çeker, bedensizler bu enerji ile beslenir. Bir kez korkmaya başladığınızda size musallat olurlar ve kısır bir döngü başlar. Onlar sizi korkutur, korktukça onları daha çok çekersiniz. Bu döngüye girmemek için eşinizin enerji bedenindeki titreşimleri düzeltmesi gerekir. Akan suyun altında çıplak ayakla yere basarak durmak enerjimizi nötrler faydalı bir eylemdir. Ayrıca yatmadan dua okumak, hafif ışıkta uyumak ruhun titreşimini düzeltir. Umarım uzun süre devam etmez. Devam ederse yeniden yazabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA