Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇINAR AĞACINI ANLATMAK

16.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çınar
İyi günler, rüyamda bir ormandayım , koca bir çınar ağacının altındayım ve o ağaçtan görünmeyen biri bana çınar ağacıyla ilgili soru soruyor , ben de ağaçla ilgili genel bilgilerimi anlatıyordum. Sonra ormanın içine gittim ileriye baktığımda yükseklerde tepeye doğru sanki lavantalar vardı. Sonra at üzerinde sanki başka bir çağdan gelmiş bir kadın gördüm mavili bir kıyafet içindeydi ama nedense ona görünmemeye çalışır gibiydim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Çınar bilgeliktir, dünya ananın bilgisini elde etmek anlamına gelir. Siz eski ve bilge bir ruhsunuz anlaşılan. Rüyanızda diğer boyuta geçmiş ve bilgeliğinizi başkalarına saçtığınızı görmüşsünüz. Lavantalar ve başka çağın kadını diğer boyutta olduğunuzun işaretleri. Ondan sakınmanızın mutlaka bir nedeni vardır ama şu anda onu bilemeyiz. Ruhsal boyutta o sizi tasvir ediyor da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA