Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇINAR AĞACINA ÇIKMAK

04.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kalessi
Merhaba, rüyamda arabayla gidiyordum durdum yanımda bir erkek var fakat kim olduğunu hatırlamıyorum. arabadan indik kocaman yaşlı bir çınar ağacı vardı fakat dalları yeşil değildi, erkek elini dala uzatıp tuttu ama ağaç onu tutmadı,ben dalına elimi uzattım elimi tuttu en tepeye çıkardı kuş yuvası vardı içindede kuş, çınar ağacı kuşu dinlememi söyledi fakat ben kuşu tuttum diye ağaçta beni indirdi ve yeni bir çınar ağacı çıkacak onu dinle dedi ve yerden kocaman bir ağaç çıktı, osırada uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir karar vereceksiniz ve bir başvurunuz olacak. Çalışan biri iseniz bu rüya bir aile şirketinden diğerine geçmeyi temsil eder. Ama çınar ağacı yıllanmış ve önemli aileleri temsil ederler, bunu unutmayın. Yanınızdaki erkek de sizinle birlikte başvuru yapacak ama kabul edilmeyecek birini simgeliyor olabilir. Durumunuzu biraz yazsaydınız daha net yorumlardım. Bekar biri için bu rüya evlenmeyi de temsil edebilir çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA