Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA CİN GÖRMEK

08.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya
Anneme cinler musallat oluyordu. Ve yaptığı bir şey yüzünden dolayı. Daha sonra küçük çocuklar yani biri benim gerçek hayatta olmayan abim diye biri diğeri de bir kız fakat çok küçükler. Abi olarak gördüğüm kişi kıza demir kutuda tecavüz ediyor olarak gördüm ve kızı bırakıyor içerden sıvı gibi bir şey geliyor kutudan.Daha sonra polisler çocuğu tutuyor öyle bir şey yapmadım diye inkar ediyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, cin bazen kötülüktür, beladır yani onları temsil eder. İnancınızla kötülükleri yenecek olabilirsiniz. Ama rüyada korku unsurları vardıysa bu rüya bir bilinçaltı rüyası demektir. Dinlediğiniz şeylerden etkileniyorsunuzdur. Bu tip rüyalar genellikle bir şeyden etkilenerek görülürler. Bedensizler korku anında yayılan titreşimlerden beslendikleri için, korku onları çeker. Bu nedenle bu tip konularla ilgilenmemenizi tavsiye edeceğim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA