Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA CİN GÖRMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen korkuYorum
Rüyamda cin gördüm. Kapkaraydı. Onu görünce bağıra bağıra nas suresini okumaya başladım. Üstüme zıpladı. Onu iki elimin arasında dua okuyarak sıkıştırdım. Söndü gitti. Sonra birden rüyamda evdeki ampüller yanmaya başladı kapıya bi yazı yazdı o cin, bekle beni geleceğim diye. Sonra kapıya benim son bir aydaki içtiğim sigara markalarını izlediğim filmleri bıraktı. Senin hakkında her şeyi biliyorum diye. Aşırı derecede ürktüm bu rüyadan. Yorumunuzu bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku rüyaları haberci olmazlar. Cinler başka boyutun varlıklarıdırlar ve bu boyutta var olamazlar. Ancak eğer uyanık yaşamınızda onlarla ilgili şeyler okursanız, dinlerseniz ya da düşünürseniz rüyalarınıza girerler. Kendinizi oyalayacak daha güzel şeyler bulun ve kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun. Korku merkezi bir kez aktive oldu mu sürekli kabus görürsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA