Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA CİN GÖRMEK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen CANSU
Rüyamda bir kız vücuduna bürünmüş cin vardı, klonlanmış gibi iki taneydi benimle arkadaş olmak istiyordu. Daha sonra yine kız vücudunda başka bir cin ve normal kız arkadaşım sohbet ediyorduk. Sohbet ettiğim cinin iyi biri olduğunu biliyordum. Diğer cinin perdelerimi yırttığını söyledim. Şaşırmıştı. Eski nişanlım geldi sarhoş bir şekilde binaya indik benden özür diledi sarıldı. Uyandığımda eski eşine evlenme teklifi ettiğini öğrendim.. anlamı nedir acaba?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkıp, ara boyut varlıkları ile ve yeni ölenlerin ruhları ile karşılaşmışsınız. Bu bölgede enerji varlıklar istedikleri suret bürünebilirler. Ara boyut hakkında çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımızı okumanızı tavsiye ederim. Eski sevgiliniz, eski eşine evlenme teklif ederek düşüncesizce bir iş yapmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA