Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA CİN GÖRMEK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arzu Ceylan
Ruyamda kadın cin gördüm evimizde çevremdeki insanları öldürüyordu kurtulmak istedim kağıda yazdıgim dua varmış okuyorum ama devami yok eşimin yanına yatıp sarılıp sana zarar vermesinden korkuyorum diyorum sonra dışarıda şişman kuaför varmış dükkanda yatıyorlar diyorumki kadına senin suretinde geliyor diyorum ve ağlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedensiz varlıklarla ilgili çok fazla konuşmak, böyle konularla ilgilenmek bilinçaltınızdaki korkuları su yüzüne çıkartır, sonra da böyle korku dolu rüyalar görürsünüz. Bu rüya haberci değil. Ancak sürekli bu tip rüyalar görüyorsanız mutlaka kendinize bir çeki düzen vermeniz gerekiyor demektir. Cinler bazen kötülüğü de temsil ederler. Bu rüya başınıza gelecek kötülüklerden endişe ederek yaşadığınızı da anlatıyor olabilir. Ama her yönden haberci bir rüya olmadığı kesin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA