Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİMLERDE DOLAŞMAK

17.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
Merhaba,Annem rüyasında benim 10 yaşındaki kızımı alabildiğine çimenlik biryerde çoşkulu ve çok mutlu bir şekilde dolaşışken görmüş kızımın elinde bembeyaz tül varmış onu elinde uçuruyormuş bazende mutluluktan çimenleri havaya atıyormuş.Annem rüyanın çoşkunluğundan uyandığında dahi sıyrılamamış.Benim rüyamda 23 nisan kutlamaları var kalabalığın içindeyim elimde mikrofon var konuşma yapıyorum mikrofonun sesi ne kadar yüksekmiş sesim çok yüksek çıkıyor diyorum şişman resmi giyimli bir adamvar ve ben peynirli tepsi böreği pişirmişim.aslında rüyamı göndermiştim ama gitmedi sanırım o yüzden tekrar gönderiyorum.3 çocuk annesiyim yer değişikliği yapacağız onun hazırlıkları içindeyim. Yorumlarınız çok değerli teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda yapacağınız değişiklikler tüm ailenize çok iyi gelecek ve hanenizde bayram coşkusu yaşanacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA