Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİKOLATALARA BAKMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen incitanem
Soğuk bir kış günü kurban bayramı sabahı.Bir adam yüzülüp asılmış koyunun ciğerlerini çıkarıyor.Yanımda 10 yıl önce vefat eden babam ve amcamın oğlu var.Babam beni oradaki insanlara övgü dolu sözlerle anlatıyor.Özellikle cesaretimi vurguluyor.Sonra eşimle arabayla gezintiye çıkmışız.Yavaş yavaş ilerlerken lapa lapa sakince kar yağmaya başlıyor.Arabadan inip açıkta kurulmuş tezgahlara bakıyoruz.Yeni yıl arefesiymiş.Çeşit çeşit yeni yıl için hazırlanmış çok güzel çikolatalara bakıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınızdan kötü şeyler geçmiş sanki. Belalı durumlar ya da sıkıntılar yaşamışsınız ama neyse ki hepsinden alnınızın akı ile çıkmışsınız. İlahi güçler sizi taktir ediyor. Şimdi eşinizle birlikte kendi kendinize yaşadığınız belki biraz yalnız ama mutlu bir hayatınız var. Önümüzdeki yıldan itibaren çok daha iyi şeyler olacak hayatınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA