Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİKOLATA VERMEK

27.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ibay33
Merhabalar 2 gün üstüste ayrıldığım eşimle ilgili rüya gördüm birincisi eşim hastanede yatıyor sanki barışmışız gibi yanındayım kardeşi elinde çikolatayla geliyor ama konuşmuyoruz hava karanlık bende biryerleri suluyorum sonra eşimin kuzeni geliyor sandalyeyi çekip yanımda oturuyor.n2 gün ise eşim birbaşka insanla evlenmiş hep beraberiz ama hayret ediyorum nasıl bu insanla evlenir diye.n2 gün üstüste gördüğüm rüyalarımı yorumlamınızı rica ediyorum selamlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında üst üste görülen rüyalar haberci olmazlar ayrıca eşinizden yeni ayrıldıysanız bu tip rüyalar görmeniz de normaldir. Eğer böyle değilse eşiniz bir sağlık sorunu yaşıyor olabilir ve kardeşi de onu mutlu etmeye çalışıyor. Sulamayı hortumla yapıyorsanız elinizden para çıkacak demektir. Eşinizin başkası ile evlenmesi ise bilinçaltı rüyasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA