Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİKOLATA İSTEMEK

03.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ASPL_82
Ananemlerin ordaki caddedeyim.Okul için otobüs bekliyorum sınıftan bir arkadaşımla.Osırada sevdiğim kişi geliyor yanımıza. Niye bekliyorsunuz boşuna geçin direk karşıya diyor.arkadaşımı orda bırakıyorum.okula girince garaj gibi biyer var bir kadın betona su döküp temizliyor.Bende yardım edeyim diyorum. Bakıyorum ki sevdiğim kişide orda oda yardıma gelmiş.Çantamı unutmuşum. Bana çikolata alsan sonra ödesem olur mu.tabi diyip 100 lira çıkarıyor. Ama cips alıyor diyorum ben bunu sevmem ki.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz onunla birlikte olabilmek için en yakınınızdaki arkadaşlarınızdan bir süre ayrılmayı göze alıyorsunuz. Tek istediğiniz biraz mutluluk ama o size sadece sorun yaratacak şeyler yapıyor. Belki geçici bir iki söz ya da bakış. Aman hepsi bu kadar. Bu rüya bu kişinin sizin ruhunuza hitap etmeyi bilemediğini haber veriyor. Belki de onunla birlikte olsanız mutsuz olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA