Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇIKIŞI BULAMAMAK

21.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Çocukluk arkadaşımın evine gitmişim ev 2 katlı sonra kendimi avluda buldum avludan dışarı çıkacaktım fakat kapı yoktu kapının yerinde duvar vardı öylece baka kaldım ben şimdi burdan nasıl çıkacağım diye hayırdır inşallah yine sabah canım sıkıldı.Diğer rüyamda işyerinden beraber çalıştığım şeker hastası erkek arkadaşın karnında yağ vardı ama yağ o kadar çokki 4 yada 5 kat katlı vaziyette ki yağı makasla kesiyordu.Doktora gitmeme gerek yok diyordu.Kesmesine rağme karnı ve boynuna kadar yağ vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sorun için çözüm arıyorsunuz ama şu anda bunun olabilmesi imkansız. Belki biraz beklemeniz gerekiyordur. Arkadaşınızın yağları sıkıntıdır, hem de büyük sıkıntılar. Göbek yağları genelde ailevi sıkıntıları temsil eder ama bazen karın bölgesi hastalıklarını da sembolize ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA