Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇIKIŞ YOLU BULMAK

19.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Annem rüyasında teyzemi dayımı görmüş bir binadalarmış başka insanlarda varmış bir adam bunları elinde silahla binada tutuyormuş türkçe konuşmuyormuş annemin kucagında buyuk bir çocuk varmış adam silahı sıkıyor çocuga geliyormuş ama çocuga bişey olmamış annemde sonra çıkış yolunu bulmuş dışarı çıkmış teyzemde çıkmış kurtulmuşlar.dayım iple aşagı inmeye çalışıyormuş.annemde inmeyin kapıdan gelin diyormuş.kapıyı ben açtım gelin diyormuş.yukarda yani binada nenemde varmış o içerde kalmış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileyi ilgilendiren konular ve bir sorunun halledilmesi için bazı girişimler var. Annenizi ve ailesini esir alan adam bir kısıtlamayı temsil ediyor. Bir konuda ailenizin elini kolunu bağlayan bir durum var. Bu durum tanıdık olmadığınız bir şey; bu nedenle nasıl davranacağınız konusunda çelişkiler içinde olabilirsiniz. Ama anneniz yetkili insanların onu engellediğini farkedecek ve onları saf dışı bırakarak bir çözüm yaratacak. Dayınız yolda ise konu ona da iletilecek. Nineniz için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA