Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇIĞLIK ATMAK

28.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eşimin Rüyası
Eşim rüyasında evimizin bahçesinde animatör görmüş birine dua okutmaya çalışıyormuş kabul etmemiş. Eşim okumaya başlamış Fatiha'yı o esnada animatör boğazını sıkmış sesi daha ince farklı bir şekilde çıkmaya başlamış.Eşim dua okurken bizim evin pencerelerine bakıyormuş aşağıdan ve okudukça evin kalabalıklaştığını görmüş camlara yakın bir sürü insan varmış birini hatırlıyor siyah saçlı bir kadınmış.Derken ben acı bir çığlık atmışım.Çocuklardan birine bir şey olmuş gibi.Çığlığıma uyanmış.Etkilenmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sahte sevinçler, mutluluk gösterileri, yalan hayatlar eşinizi boğuyor. Sanki yaradanla olan bağını kopartıyor bu tip insanlar. Bu nedenle ailesine zarar gelmesinden korkuyor. Hep sizden bir haber bekliyor, kötü bir şey olacakmış endişesi taşıyor. Bu rüya haberci değil. Belki meditasyon yapmayı deneyebilir eşiniz. Bir şekilde boğucu ortamlardan sıyrılmaya çalışsın, ruhu yaralanıyor bu tip ilişkiler yüzünden. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA