Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİĞ ET YEMEK

05.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emibar
Merhaba, rüyamda çok kalabalık insanlar ayakta sanki konser salonunda zıplıyorlar hepsi vahşi gibiler. Ellerinde koyun postları koyunları yeni yemişler çig olarak. Ama et görmedim.Bize siz de katılın dediler ailecek. Biz istemedik bir kere o kanı alan, öyle oluyormuş. Birden evdeyiz gündüz ve tanıdığımız insanlar ziyarete gelmiş ikna etmek için. Biz yine hayır diyoruz.. Daha sonra eski oturduğum semtteyim. Bana bir bal kabağı vermişler. yarısını eski marketçi abimize veriyorum bana çok diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Günahkar insanlar sizi aralarına almaya çalışıyorlar ve hatta istemekle yetinmeyip ısrar ediyorlar. İnsana eziyet eden ya da insanı kıran, üzen kişiler bunlar. Kabul etmeyeceksiniz, aralarına girmeyecek, günah işleyenlerden olmayacaksınız. Bal kabağı bir işten beklediğiniz sonucu elde edemeyeceğinizi haber veriyor. Ama siz iyi birisiniz, her şeye rağmen iyi yoldan ayrılmayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA