Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİĞ ET SERMEK

18.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Rüyamda yere yeni bir çarşaf sermişim üzerine büyük parçalar halindeki etleri diziyorum biraz kurumaları için.Yan tarafta kızkardeşim yatakta yatıyor hasta gibi karnını göstererek birşeyler anlatmaya çalışıyorkonuşamıyor babamı suçladığını anlar gibiyim orta yolu bulmaya çalışıp babamı savunuyorumgerçekte de kardeşimin böyle huyları var benim hatam varmıdır diye düşünmeden direk suçlamayla gelir zamanında beni de böyle bir olayın içine çekmişti babamı doldurmuş aramızın açılmasına sebep olmuştu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşiniz ile ilgili bir olay başınıza bela olabilir. Çiğ et her zaman belalı sorunları, hastalığı ya da uğursuz durumları simgeler. Kardeşinizin karnını ovması ile birlikte düşünürsek bir hastalık habercisi olabilir. Siz bu kez onun kaprislerini önemseyin bence, bir sorun olabilir gerçekten. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA