Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİĞ ET GÖRMEK

05.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aysays
Kendi evim oturduğum ev değil çocuklarım ve yeğenlerim evdeki eşyalar yataklar bile dikili duruyor dışardan geliyorum evi havalandırdıklarını söylüyorlar. cam çerçevesiyle birlikte sökülmüş kaloriferin üstünde çerçevede çatlak ayna çocukların üzerine düşmesin diye çerçeveyi indirirken kafama düşüyor ve kırılıyor. acı yok, bir tarafımdan dalak diğer taraftan karaciğer görünüyor. kan,acı, korku yok sadece içine koyup dikerler diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklınızı başınızdan alacak şeyler var ne yazık ki. Hepsinin sebebi üzerinizdeki nazara bağlı enerjiler. Ben pek söylemek istemem ama negatif enerjilerin nedeni direk size yapılmış büyüler de olabilir. Öyle ya da böyle ruhunuzu derinden etkileyen negatif enerjilerin hedefindesiniz. Çiğ etler ve iç organlar daima sıkıntıyı temsil ederler. Sizi neyin etkilediğini bulmalısınız. Nazara iyi gelen duları okuyun ve yazarak üzerinizde taşıyın. Akan suyla, sık sık yıkanın, üzerinizde çörek otu taşıyın, çıplak ayakla toprağa ya da yere basın ve bir süre bunu yapmaya devam edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA