Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİĞ ET GÖRMEK

20.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Gunaydın nasılsınız annemin rüyasını yorumlarmısınız lütfen annem rüaysında bir legen kıyma görmüş babamla birlikte yoguruyorlarmış şişe saplayıp kıyma kebabı yapacaklarmış ama içinde buyuk et arçaları varmış iyi çekmemişler demiş annem şişlere eti geçirmişler.babam pişirmek için annemden çakmak istiyor mangalı yakmak için.annem benim kızıma söylüyor yeleginin cebinden al diyor benim kızım bulamayınca annem kalkıp yeleginden çakmagı çıkartıp babama veriyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizle babanız başlarına bela olacak bir işle ya da biriyle uğraşıyor olabilirler. Maddi konularda başkasının hakkını yememeye, günaha girmemeye dikkat etsinler. Kendi başlarını belaya sokacak işlere girişmesinler. Bu rüya bir uyarı. Halanız size yardım ediyor görünebilir, inanmayın. Önerilen şeyler işe yaramaz kısmetler, göstermelik. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA