Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİÇEKLERİ YOK ETMEK

15.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gökçe irem
Rüyamda çarşida dolanyom bi kadın süs köpeği ile gezio köpek kacio tutmamizi istio bi adam tutuyo ve köpek patliyo korkuyom kaçiom ardından kumrular beliriyo onların kanadını kopartıp patlatıyolar ve bisürü kumru patliyo bunu yaptiran biri var zorla kaciom sonra ıssız biyerde yaşli bi teyze var tanıdıkmış beni bi fabrikada öldürcek ben diom yapcanmı gercekten bunu evet dio bende sopa ile vuruyom ona bise olmuyo sonra onun ektiği papatya bahçesi var bozarım diom boz dio tüm çiçekleri yok ediom
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hem dostlarınızdan hem de sevdiklerinizden kaynaklanan çeşitli sıkıntılar, sorunlar yaşamışsınız. Ani gelişmeler sizi hep rahatsız eder olmuş ayrıca her an bir şey olacak korkunuz da var Yaşlılardan gelen baskılar nedeniyle geleceğe ait umutlarınızı yok etmeyin, dikkat edin. Adımlarınızı dikkatli atın, plansız davranmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA