Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİÇEK FİDESİ ALMAK

14.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Yaşlı bir teyze çiçek fideleri satıyor.Dolaşıyorum biraz sonra geri dönüyorum çiçek fidesi almak istiyorum saksıdaydı normalde çiçekleri tanırım bilemiyorum galiba ekin çiçeği diyorum.Kadın bana iki tane kağıt beşlira veriyor çoçukların için diyor iki tane oğlum var gerçekte.Dış kapının önünde yaramaz çocuklar var o teyzenin torununu soruyorlar çocuğu rahatsız edecekler çocukları oradan kovalıyorum kapının önünde gökyüzüne bakıyorum bir yıldız kümesimi yoksa ışık mı bilmiyorum çok parlıyordu tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki çocuğunuzun gelecekteki hayatları için size söz verilmiş. Bu söz umutlarla ilgili. Ayrıca sizin için de umut geliştirme zamanı. Beklenmedik güzellikte şeyler için ilk adımlar atılmış. Belki siz farkında değilsiniz ama sizin yaşayacağınız güzellikler için bir yerlerde bir şeyler oluyor şu anda. Gökyüzü hayallerinizdir, hayalleriniz için ışıklar yanıyor diyor rüyanız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA