Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİÇEK BEĞENMEK

03.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cannur
Sevgili kahin rüyamda çok şık bahçe beyaz oymalı demirli beyaz örtülü masalar bahçye giriyorum beyaz saçlı bir adam beni karşılıyo ve bana büyük saplı saksı içinde dikilmiş fidan şeklinde ağaç gibi ama bazı yaprakları eskimiş hangi masaya yönelsem masadaki saksıları beğendirmeye çalışıyor bakıyorum hepsi çok güzel hangisine otursam diye düşünüyom bir kaç masa dolu 2 masada köpek oturuyor önlerinde yemk var büyükçe yuvarlak ekmk arası et gibi birisini açıyorum etin üzerind taz fasulyede koymuşla
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni umutlar geliştireceksiniz ama sizin ne istediğinize karar vermeniz lazım. Siz kararınızı verince size yol açacak ve sizi yönlendirecek ilahi rehberleriniz her daim yanınızda olacaklar. Dostlarınızın tercihlerini ve elde ettiklerini düşünün. Size klavuz olabilirler. Onlar hem tatlı dili hem de parayı aynı anda bulmuşlar sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA