Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇİÇEĞİ BIRAKMAK

16.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Şimdi evli olan kız arkadaşımla oturduğumuz mahallede yürümekteyiz.Arkadaşım sağ yanımda ve kucağında içinde canlı çiçek olan bir saksı taşıyor.Solumuzda bir duvar var ve dostum kucağındaki saksıyı duvarın üstüne koyuyor.Yine kolkola mutlu bir şekilde ikiye ayrılan yolun sağından yürümeye devam ediyoruz.Yani ikimizde çiçeksiz durumdayız.O zaman bu rüyayı henüz sözlü olan arkadaşın ayrılacağına yormuşlardı kendi dahil ama evlendiler ve görüşmüyoruz.Mutludur tabi ama kendine uygun bir adam değildi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kız sizin için manevi destekmiş ama o sizden maddi konularda daha çok fayda sağlıyormuş. Saksıyı bırakması ve soldaki duvara bırakması, maddi beklentilerini, ulaşılmaz gördüğü kariyer hedeflerini bırakmayı temsil eder. Evlenince bunlara veda etmiş olabilir ya da en azından o günlerde böyle düşünüyormuş. Sağ yola sapmanız ikinizin de duygularınızla yaptığınız seçimleri yaşayacağınızı söylüyor. Belki siz de bir aşk acısından sonra hiç evlenmediniz, bilemem. Bu rüya bir yıl önce görüldüğü için o zamanki gelişmelerle ilgiliymiş, şimdi bir önemi kalmamış. Zaten rüyalar genelde en fazla bir yıl içinde gerçekleşirler. Bu arada size diğer yazdıklarınızla ilgili e-mail attım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA