Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇIBAN SIKMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karıştı
Deniz kenarındaydım saçlarım maviydi ve mavi bir etek giymiştim.sigara içiyordum.koşarak gittim ve bisiklete bindim.çocukken yaşadığım yere gittim ama beni hoş karşılamadılar.geri döndüm.biri Elmas diğeri yıldız adında sözde babamın dr.u olan kişilerle tanıştım.orada yavru kedi gördüm.reelde çok hastaydı öldü.bazı yerleri sargılıydı bana usulca git dedi.ben de wc ye gittim.çıban gibi bir şeyi sıktım içinden iltihap çıktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geleceği hayal etmişsiniz. Şimdi gelecektesiniz ama çocukluğunuzu hayal ediyorsunuz. Ancak geriye dönüş yok artık. Belki de hep büyümek istediniz şimdi ise pişmansınız. Doktorların isimleri hayali ve değerleri temsil ediyor. Babanızla ilişkiniz nasıl bilmeden yorum yapamam. Ama babanızı kendi kalıplarınızda görme çabanız olabilir. Onu değiştirmek istiyorsunuz sanki. Kedi kısmı bilinçaltı olmalı. Bu arada üzerinizde çok yoğun negatif enerji var. Çıbanın sebebi budur. Ruhunuz bu enerjilerden kurtulmaya çalışıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA