Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CEZAEVİNDE OLMAK

29.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen menekseli
Rüyamda ceza evindeyim bir erkek mahkum var yatağın sağında yatıyorum üzerimde beyaz bir yorgan ve pembe atlet var mahkum da aynı yatakta kolunu dayamış ağırlığını hissediyorum yüzünü görmüyorum sonra mahkum gitmiş. reha muhtarı da gördüm bana soru soruyordu. bir süreliğine eve gidiyorum balkona çıkınca gerçekte mahkemelik olduğumuz üst komşunun kirli halısını balkona uzattığını görüp çek pis halını diye bağırıyorum sonra anneme yapılanların altında kalmam diyorum yorum rica ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cezaevinde olmak.. Baskı altındasınız ya da kısıtlanıyorsunuz. Bu kısıtlanma sevgilerle ilgili sanki. Bir ilişki ya da genel olarak erkek kadın erkek ilişkileri sıkıntı duymanıza neden oluyor olabilir. Aldırmamaya çalışıyorsunuz. Ama biri sorsa, anlatacak çok şeyiniz var. Buna rağmen, ruhunuzdaki pek çok fırtınayı bastırmış ve hayatın saçma sapan işlerini önemsemeye çalışır görünüyorsunuz. Siz aslında bambaşka birisini, çok bilge bir ruhunuz var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA