Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CEZAEVİ GÖRMEK

23.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Saat ve Cezaevi
Merhaba. Tanıdığım biri olan siyasi partinin il başkan yardımcılığını yapan kişi cezaevine girmiş bende ortak tanıdığımız biri ile onu ceza evinde ziyaret etmek istiyorum fakat ortak tanıdığımız annem ve babam cezaevind gitmemden hoşlanmazlar gerekçesi ile bu konuda benimle tartışıyor. Ben bir vefa göstergesi olarak cezaevine gidiyorum bu tanıdığımızla. Bı cezaevi gerçek hayatta babamında ceza yattığı yer. Cezaevi girişinde beklerken ve konuşurken bir kol saati buluyorum, çok güzel bir saat. Cezaevinde kalan tanıdığımın saatiymiş ama saatte ve rüyada en çok dikkatimi çeken detay kol saatinin akrep ve yelkovanı yok. Bunu farkettikten sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüyayı bir şeylerden etkilenerek gördüğünüzü tahmin ediyorum. Tanıdığınız kişinin hapishanede olması, bazı konularda kısıtlamalar ve baskılar altında olduğunuzu gösteriyor. Kol saati ise bir süreci temsil eder. Genellikle bu süreç belli bir periyot şeklinde olur. Bir hafta, bir ay ya da bir yıl sonrası gibi. Kısıtlamalar ve baskılar için sürecin ne kadar devam edeceği konusunda belirsizlikler söz konusu. Birbirine bağlı olaylar gerçekleşecek olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA