Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CEVİZ AĞACINDA OTURMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen havin Gunay
Mrb.ben rüyamda küs oldugumuz amcami gördüm bize gelmişti yani annemgile yine ramazan ayidi bn amcam ve yengemin elini opmedim neden bilmiyorum ama opmedim sonra amcam gel bize gidelim kızlar seni bekliyor dedi tamam dedim amca konusmasak bile aramizda bi kan bağı bn sizi yinede seviyorum dedim ama bi türlü gidemiyordum annem bna dışarda bahcedr bir iş verdi gittim ceviz ağacının altinda biri kız biri erkek çocukla oturdum ceviz agacindaki cevizler kabuk etmislardi olmustu sonra eve gittim uyku
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küs olduğunuz amcanızla yeniden iletişim kuracaksınız. Buna mecburiyetler neden olabilir. Ancak içsel olarak onlara hala saygı duymuyor olacaksınız. Ceviz ağacının altında oturmanız nasihatlere değer verdiğinizi ya da vereceğinizi söylüyor. Belki de sırf bu geleneksel tavır nedeniyle onlarla barışacaksınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA