Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇEŞMELERİ KAPATMAK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zzz
Tuvalet ya da banyo gibi bir yer,sanki işyerindeki yer.cesmeler akıyor ben boşa akmasın diye kapatıyorum bu arada beni gerçekte de beni başka bir yerde istemediğim halde görevlendiren amirim geliyor,bu çeşmelere hortum takip içeri hizmetliler kullansın diye yapacağın diyor beni görmüyor yerde de beyaz halıya benzer birşey var ıslanmış,orada oğlumun yüzünü yıkıyorum ama yüzu farklı okuldan bir arkadaşına benziyor,arada benimde sevdiğim bir çocuk.selamlr kahin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşyerindeki fazla harcamalarla ilgili düşünceleriniz var. Belki de gereksiz masraflar ya da amirinizin boşa harcağı paralar vardır. Bunların farkına varınca bu durumu kullanmak isteyebilirsiniz. Böylece sizi istemediğiniz şekilde yönlendiren amirinizin de buyruklarından kurtulmuş olacaksınız. Bu rüya sonuçta feraha çıkacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA